Ogrzewanie

2016-01::1451980615-termostat.jpg

Bardziej ekonomiczne zużycie

System ogrzewania gazowego może być bardzo kosztowny szczególnie podczas zimy. CHAUSSON oferuje ogrzewanie zasilane olejem napędowym, co wymiernie zmniejsza koszta ogrzewania.

Bez zmartwień!

W niektórych Państwach dostęp do butli gazowych może być ograniczony w przeciwieństwie do oleju napędowego, który dostępny jest praktycznie na całym świecie! Na rynku istnieje kilka rodzajów złączy gazowych a więc w przypadku wyjazdu za granicę nie mamy pewności czy natrafimy na taki sam system butli.

Ogrzewanie podczas jazdy może być bezpieczne

W przeciwieństwie do gazu, ogrzewanie olejem napędowym może być używane podczas jazdy i to całkowicie bezpiecznie. Nie wymaga dodatkowych zabezpieczeń w postaci specjalnych reduktorów i węży jak w przypadku gazu (co generuje dodatkowe koszty). Wymiernie zwiększa to komfort użytkowania. Nasza konkurencja często oferuje ogrzewanie olejem napędowym jako opcja dodatkowa, albo w ogóle nie posiada jej w ofercie.

Prostota w obsłudze

Wystarczy rzut oka na deskę rozdzielczą i będzie wiadomo jak duży jest zapas oleju napędowego. Koniec z wymianą butli w środku nocy! Tylko niewielka część urządzeń potrzebuje podłączenia do gazu (np. lodówka, kuchenka).

Obniżenie masy

Dwie 11-kg butle gazowe w rzeczywistości ważą ponad 40 kg (11 kg odnosi się tylko do zawartości). Przy ogrzewaniu olejem napędowym zmniejszy się zapotrzebowanie na butle gazowe, co daje więcej możliwości przy organizacji załadunku.